novel

ShockolaD & Ewa Novel /UA/PL/

Новий україно-польський експериментальний музичний проект, який поєднує фолькові музичні мотиви обох народів з сучасними імпровізаціями.

15.04.2016 / п’ятниця / час 20.00

ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ ПІД КЛЕПСИДРОЮ / Клуб Почитанка, Przejście Garncarskie 2, Wrocław

Вхід вільний

ShockolaD & Ewa Novel – новий україно-польський проект, який поєднав яскравих творчих особистостей для спільного музичного експерименту. В музиці проекту поєднуються українські та польські етнічні мотиви, що поєднуються з імпровізаціями та різними сучасними музичними формами.

Ева Новел – вокал
Ігор Гнидин – барабани
Анастасія Литвинюк – клавішні
Куба Вільк – бас
Шимон Камиковський – саксофон

ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами. Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі worldmusic.

ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.
На даний момент основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. Тому Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними музикантами з України Польщі та світу. Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення.

www.shockolad.com

Ева Новел — блюзова співачка, поетеса, танцівниця, акторка американського походження. Народилась в Чікаго (USA), багато років живе і займається музикою у Польщі, де здобула визнання та популярність. Активно співпрацює з багатьма польськими та міжнародними проектами. Найбільш відомі з них: Johns Jazz Collection, Krakow Street Band, Electric Shepard, Workaholic and Frinds, Levi, Bazobanda, Duet Noveland Wilk. Пробувала свої вокальні можливості на багатьох міжнародних конкурсах і в 2014 році зайняла перше місце та гран-прі в конкурсі Spiewac Kady Moze.

Куба Вільк – мультиінструменталіст, басист і контрабасист, аранжувальник, працює зі звуком у студії Chabakoovka; грає здебільшого джаз та фанк. Співпрацював з багатьма етно-колективами (Trebunie Tutki, Siwy Dym, Ino Ros, John James, Bartek Przytuła Quartet). Неодноразово виступав у Індії, Китаї, США, Канаді, Литві, Україні, Словаччині, Німеччині, Болгарії та Данії. Лауреат Фольклорного фестивалю Польського радіо Nowa Tradycja (Grand Prix oraz Nagroda Specjalna 2011).

Шимон Камиковський – саксофоніст, викладач, родом з Кракова, але закінчив музичну академію у Катовіце. Співпрацював з поп-артистами, з виконавцями регі, етно та джазу, з гуртами Trebunie Tutki, Fortet. Його соло можна почути на записах Рішарда Ринковського, Кшиштофа Напйорковського та Świetlików.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin