wiosna

ПРИВІТАННЯ ВЕСНИ / DAGADANA І ДРУЗІ

Веснянки і гаївки: співаємо разом.

17.04.2016 / неділя / час 14.00 / Вхід вільний

Спільний проект DAGADAN`и зі спеціальними гостями з України: бандуристкою Ольгою Сокальською, культурознавцем і мультиінструнменталісткою Олександрою Цикурою та актором Орестом Шараком.

Веснянки і гаївки – це пісні, котрими вітають весну, що наближається. Весну, на котру ми усі з нетерпінням чекаємо. Такі пісеньки мають довгу, дохристиянську традицію. Їхнім невід’ємним елементом є танець, гра на інструментах і водіння хороводів. Таким чином люди запрошують весну. Вони радіють теплу, сонцю, птахам, котрі з наближенням весни повертаються до своєї Батьківщини. Утакий символічний спосіб ми хочемо привітати чарівницю весну і попросити її, щоб залишалася з нами якнайдовше.

Орест Шарак народився у Карпатах в Україні. У 2005 році розпочав навчання на актора у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2007-2011 роках працював у театрі імені Леся Курбаса. У 2009 році разом з акторами театру заснував етно-ембіент гурт під назвою „Курбаси”, котрий зосередився на пошуку драматичних елементів в українських піснях. Водночас Орест співпрацював з театром “Lalish”(Відень), Томашом Базаном (театр “Maat Project”, Люблін), Мар’яною Садовською (Кельн). У 2012 році почав працювати актором у театрі “ZAR”. Також, у тому самому році, після подорожі до Сицилії, почав грати у музичному гурті “In Medias Res”, що працює з літургійними піснями із Корсики, Сардинії і Сицилії. Від 2012 року співпрацює з Матеєм Матейкою. Грає на різних інструментах з різноманітних культур світу.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin