Lot złotej muszki1

Політ золотої мушки

Кінокартина, показана очима малої дівчинки – Миколи – відкриває перед нам світ та історію людей, що проживають в селі Бурачковиці, що на Західній Україні. Комічна ситуація, з якою їм доведеться зіткнутись, розвеселить не одного глядача.

17.04.2016 / неділя / 20.00

Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 Wrocław

Вхід вільний

Україна, 2015, 99 хв.
мова: українська
режисер: Іван Кравчишин
сценарій: Іван Кравчишин
оператор: Юрій Муравйов, Олександр Гребенніков
монтаж: Юрій Муравйов
музика: Роман Дудчик, Любко Маріяш
в ролях: Софія Кравчишин, Сергій Великий, Олег Цьона, Володимир Процюк, Тарас Бобеляк, Богдан Юсипчук, Наталя Олексів
продюсер: Іван Кравчишин
виробництво: Трембіта-кіно, Український інститут фільму
нагороди: 2015: МКФ в Одесі

Маленька дівчина з чоловічим ім'ям Микола, котра любить дивитись фільми на небі і по-різному розказує три рази ту саму історію про те, як в її селі через бика ледь не почалась Третя світова війна. Для неї велике значення мають слова дідуся, з котрих плине мудрість. Дівчинка знає, що не можна брехати, треба бути доброю, а людське життя подібне до польоту золотої мушки над вогнем – таке ж яскраве і коротке… Цей наївний дитячий світ всіх потішить і викличе не одну посмішку. Фільм, сценарій котрого був написаний за мотивами збірки оповідань львівського письменника Богдана Волошина, ґрунтується на трьох елементах сільського життя: футбольний матч, галицьке весілля і похорон. Режисер прагнув створити фільм про себе і для себе. Представлений краєвид Галичини може стати цікавим туристичним путівником, а також може бути важливою темою для досліджень антропологів, соціологів чи фольклористів.

Іван Кравчишин – український кінорежисер, сценарист та продюсер. Народився у місті Снятин, що на Івано-Франківщині. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Автор близько 70 документальних телевізійних фільмів на соціальну тематику. Завдяки інтенсивній праці у 2004 році був визнаним найкращим режисером року і отримав премію "Телетріумф". У своїй кар'єрі зняв три повнометражні фільми, серед яких "Прорвемось" (2007), котрий отримав визнання на міжнародному кінофестивалі.

Фільмографія:
2007 – Прорвемось
2010 – В пошуках ковчега
2014 – Політ золотої мушкиShare This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin