olyiapisanki

МИСТЕЦЬКІ ПИСАНКИ – ОЛЯ КРАВЧЕНКО

Художній майстер-клас, що відкриє таємниці створення писанок. Час між польським і українським Великоднем – ідеальний час для того, щоб долучитися разом з дітьми до виготовлення писанок.

Майстер-клас / для дітей 7-12 років

09.04.2016 / субота / о 12:00, 13:00, 14:00 / Вхід вільний / Кількість місць обмежена.

Попередній запис обов'язковий:

Художній майстер-клас, що відкриє таємниці створення писанок. Час між польським і українським Великоднем ідеальний для того, щоб долучитися разом з дітьми до виготовлення писанок. Під час заняття діти будуть розмальовувати традиційними орнаментами з різних частин України спеціально підготовлені яйця, які можна буде забрати з собою і оздобити свій дім.

Оля Кравченко — народилася у Львові в 1985 році. Випускниця Львівській Академії мистецтв. Стипендіатка Gaude Polonia Міністра культури в 2008 році. Презентувала серію виставок в Україні і за кордоном. Її роботи знаходяться серед багатьох приватних колекцій в усьому світі.

Кількість місць на окремий майстер-клас: 15 осіб.

Pozytywka UA — спеціальна освітньо-мистецька програма від DagaDany для наймолодших. Всіх дітей, а також їх батьків, запрошуємо на три вікенди цікавих занять, концертів, презентацій найкращих дитячих книжок, зустрічей з художниками, лялькарями, акторами, музикантами, письменниками і новими друзями на вулиці Львівській (Klub Proza, ul. Przejście Garncarskie 2). Разом привітаємо весну на вроцлавському ринку, що принесе нам добрий і прекрасний рік.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin