Frajerzy 3

Мудаки. Арабески

Безбюджетний короткометражний альманах українських режисерів виник із бажання реалізуватися творчо в умовах застою в українському кіновиробництві. Головні принципи – знімати тут, зараз, і про звичайних людей.

06.04.2016 / середа / час 19.00

Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław

Вхід вільний

Україна, 2011 рік, 90 хв.

режисер: Володимир Тихий, Мирослав Слабошпицький, Юлія Шашкова, Роман Бондарчук, Жанна Довгич, Юрій Ковальов, Аксинія Куріна, Анатолій Лавренішин, Віра Яковенко та інші.

сценарій: Володимир Тихий, Мирослав Слабошпицький, Юлія Шашкова, Роман Бондарчук, Жанна Довгич, Юрій Ковальов, Аксинія Куріна, Анатолій Лавренішин, Віра Яковенко та інші.

оператори: Юрій Барсук, Сергій Саломатін, Дмитро Санников та інші

у ролях: Сергій Гаврилюк, Дмитро Сокол, Сашко Ігнатуша, Сергій Малюга, Данило Вулицький, Антін Вулицький та інші.

виробник: Артхауз Трафік

виробництво: FilmToaster та CoffeePost.

«Мудаки – це соціально-культурний нігілізм, який існує у сучасній культурі. Це люди, які керуються навіть не власним зиском, а взагалі невідомо чим. Це хвороба, яка проявляється у нашому суспільстві буквально в усьому, зокрема, і в культурі, і в політиці. Вона формує наше суспільство і вчить дітей бути мудаками. Це персонажі, які створюють певні обставини для такого існування суспільства, яке ми можемо спостерігати зараз.

Звичайно, трендово така назва звучить агресивно. Деякі телеканали навіть вважають це слово нецензурним і в своїх репортажах називають проект просто “Арабески”. Проте нам розходиться не на агресії, а на актуальності та соціальності.

Є три вимоги для участі у проекті: історія має відбуватися тут, в Україні, з простими людьми, не з олігархами чи якимось зірками, а також у нашому часі. Крім того, обов’язковою вимогою є українська мова або суржик», – розповів про проект його продюсер та один із режисерів Володимир Тихий.

У вересні 2010 року «Мудаки» вийшли в український прокат і стали одним із найуспішніших незалежних авторських кінопроектів в Україні.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin