marinita

MARINITA & AMIR SHAHSAR /UA/IR/AZ/

Східна подорож у часі і просторі

29.04.2016 / п’ятниця / час 20.00

ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ ПІД КЛЕПСИДРОЮ / Клуб Почитанка, Przejście Garncarskie 2, Вроцлав

Вхід вільний

Марініта – вокал, фортепіано
Амір Шахсар – перський ней, турецький кларнет, вокал
Орхан Агабейлі – перкусія

Це вишуканий букет культур різних народів: євреїв, азербайджанців, персів, турків, ромів, українців, в якому кожна квіточка унікальна, а цілий букет є витвором мистецтва.

Проект поєднав музикантів, кожен з яких репрезентує декілька культурних традицій. Вони змішують народну музику з класичною та джазовою, поєднують музику стародавню і сучасну. Слухаючи їхній концерт, мандруєш у просторі і часі. Народився проект Marinita у Харкові – найбільшому місті Східної України, у мультикультурному середовищі. Гурт виступав на багатьох міжнародних фестивалях (Україна, США, Ізраїль та ін.).

Марініта (Марина Захарова) – українська співачка, піаністка та композиторка; віртуозно володіє вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу із витонченою орієнтальною мелізматикою; співає серед іншого пісні турецькі, балканські та ромські.
marinita.com.ua

Орхан Агабейлі – перкусист, барабанщик, викладач, який створив власну школу гри на перкусії. Орхан є учасником різних музичних проектів, грає в найрізноманітніших стилях: від автентичної музики сходу, до джазу, року і фанку.
orhanagabeyli.com

Амір Шахсар – музикант, майстер гри на народних духових інструментах. Він народився в Ірані, але вже багато років проживає в Ізраїлі. Амір співпрацює з багатьма світовими зірками. В своїй творчості він поєднує середземноморську музику з джазом, мугамом та іншими культурними традиціями.

 Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin