mariana1

Мар’яна Садовська & Крістіан Томе: ВЕСНА

Сповнений дикості та ліризму концерт  акустичний малюнок дороги, що поєднує традиційні народні пісні з електроакустичною музикою

24.04.2016 / неділя / час 19.00

Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Квитки: 10 PLN - передпродаж в клубі і резервація: bilety@o2.pl, 15 PLN - у пунктах продажу і перед концертом

Stary Klasztor - триденні квитки: 35 PLN передпродаж в клубі і резервація: bilety@o2.pl, 40 PLN у пунктах продажу і перед концертом. Квитки доступні в мережі салонів Empik, Saturn i MediaMarkt у цілій Польщі та у сервісах: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, ww.eventim.pl, www.biletyna.pl

Мар'яна Садовська – голос, фісгармонія, цитра, дримба

www.marianasadovska.com

Крістіан Томе – перкусія, електроніка

www.thomat.de

Мар'яна Садовська запросила до співпраці у проекті відомого німецького перкусіоніста та знавця електронної музики Крістіана Томе, і створила разом з ним незвичну мозаїку давніх українських народних пісень, вплетених у сучасні, електроакустичні звуки.

Унікальне поєднання потужного голосу Мар'яни з фісгармонією, дримбою та перетвореними через лептоп звуками, створює колаж традиції і сучасності у міжчассі ; опираючись на старовинні підвалини, музика веде через незнані території, через особливості тіл і звуків. 

ВЕСНА – це акустичне road-movie зі сходу на захід: зустріч культур у поезії і мелодії, що розповідає історію суперечки життя і смерті, розпачу і надії – завжди в пошуку свободи і самості.

Урбаністично-архаїчні композиції і аранжації Садовської - в основі своїй абстрактні - протягом останнього року набули історичної конкретизації у революції в Києві, протестів, горя, війни.
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie.

Мар'яна Садовська  композиторка, вокалістка, мультиінструменталістка, акторка, як кажуть критики - "українська Бйорк". Після закінчення музичної академії у Львові працювала з театром Леся Курбаса і театром Gardzienice. Займається експериментальною та імпровізаційною музикою, поєднуючи сучасні форми і world music. Співпрацювала з нью-йоркськими музикантами, концертувала у Brooklyn Academy of Music i Symphony Space у Нью-Йорку, а також на фестивалях у Ізраїлі, Німеччині, Швейцарії, Італії, Великобританії, Україні, Вірменії, Афганістані, Туреччині, Польщі. З німецьким гуртом Borderland записала альбом Just not forever; разом з гуртом Kronos Quartet створила реквіем Чорнобиль. Жнива, презентований на сцені  театру Івана Франка у Києві та у Лінкольн Центрі у Нью-Йорку. Від 2001 року пише музику для театральних та музичних колективів. Володарка численних музичних нагородShare This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin