warsztat lalki motanki

ЛЯЛЬКИ МОТАНКИ – МАРТА ШВЕЦЬ

 

Майстер-клас із виготовлення традиційних українських ляльок-мотанок, які, за традицією, мали здійснювати бажання. В давні часи вони виготовлялися нашими прадідами як амулети, збереглися фрагментами в традиціях України і Білорусі. В Польщі залишилася лише Мажанна. Під час майстер-класу діти разом з батьками або вихователями створять власноруч свою ляльку-мотанку.

Майстер клас зі створення українських ляльок-мотанок / вік 8-16

17.04.2016 / неділя / години: 11.00, 12.00, 13.00 / Вхід вільний / Кількість місць обмежена – реєстрація обов’язкова: 

Проводить: Марта Швець

Кількість місць на кожен з майстер-класів: 15 осіб.

Марта Швець – театрознавець і фотограф, виховує маленького сина. Народилася і мешкає у Львові. Працює в театрі. Мотання ляльок – це хобі, яким вона займається вже майже 10 років. За цей час створила сотні ляльок, які знаходяться в приватних колекціях по цілому світі.

«Позитивка UA» – це спеціальна навчально-художня програма від DagaDany для наймолодших.
Усіх дітей, а також їхніх батьків, запрошуємо у вихідні на цікаві майстер-класи, концерти, презентації найкращих дитячих книжок, зустрічі з художниками, лялькарями, акторами, музикантами, письменниками та новими друзями на Львівській вуличці (Клуб «Проза», Przejście Garncarskie 2). На Вроцлавському Ринку привітаємо разом весну, яка принесе нам хороший, щасливий рік.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin