12968575_10209374956721389_1990410736_n

Львівський місяць: день 9

9 квітня було днем, коли "кардіограму" музичної програми Львівського місяця було нагло розтрушено на всі боки. Найперше запалив народ та підняв танці кримськотатарський панк-рок, а потім усіх потягнули за собою в ніч електронні експериментатори.

Previous Image
Next Image

Та найперше варто сказати про майстер-класи артистичних писанок, що проводилися зранку у суботу, і зацікавили чимало дітей та дорослих. Малювали разом з дітлахами не тільки Оля Кравченко, але і Остап Лозинський та інші майстри. Чим ближче до Великодня – тим більше буде у нашій програмі відповідних забав для дітей та дорослих, тож приєднуйтеся до нас наступних вихідних!

А вже увечері Львівський клуб продовжив серію літературних зустрічей – цього разу з Іваном Байдаком, молодим українським письменником, який тепер живе у Вроцлаві. Автор презентував свою книгу, читав та відповідав на запитання публіки.

О восьмій традиційно почали музичну частину вечора – і то одразу яскраво і потужно. Shatur-Gudur – кримськотатарський панк-гурт, вже відомий у Львові, так розрухав Львівський клуб, що наступна довга ніч електронних експериментів від KVITNU dj’s трималася на підйомі аж до другої ночі чи навіть довше.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin