12931176_1530650200564800_5002420103395789132_n

Львівський Місяць: День 2

Після бурхливого відкриття першою 2 квітня прокинулася Львівська вуличка – майстри яворівської іграшки, ковалі, ювеліри, шоколадні та кавові ятки вітали вроцлав’ян та туристів українськими спеціалітетами та сувенірами. Водночас у клубі ПІД КЛЕПСИДРОЮ відбувалися дитячі майстер-класи з художницею Олею Кравченко, де дітки робили різноманітні маски і бавилися разом. Бажаючих було так багато, що Львівський клуб просто заполонили «лисички» і «зайчики».

Previous Image
Next Image

 

А на сонячному Вроцлавському ринку тим часом заграли вуличної музики ГИЧ Оркестр та LBB. Треба сказати, що ці два гурти тримали настрій радості на Львівській вуличці протягом цілого вікенду, і дуже полюбилися публіці – аж дисків не лишилося на продаж.

Вже о пів на шосту у клубі ПІД КЛЕПСИДРОЮ не було вільних місць – поціновувачів творчості Юрія Андруховича виявилося у Вроцлаві направду дуже багато, тож відома любов Патріарха Бу-Ба-Бу до Вроцлава – цілком взаємна. Читали, слухали, говорили, а потім – ще довго фотографувалися і брали автографи у відомого письменника.

 

 

Ввечері кожен міг обрати собі програму до смаку – і обидві пропозиції були вдалі, як можемо судити з прекрасного концерту молодого, але вже відомого гурту Vivienne Mort, які зірвали овації у Львівському клубі, і з аншлагу в кіноцентрі НОВІ ГОРИЗОНТИ, де показ фільму Олега Сєнцова «Гамер» символічно розпочав кінопрограму Львівського місяця. Перед показом кураторки програми Агата Саковіч та Катерина Сліпченко оголосили про акцію на підтримку родини Олега Сєнцова, яка була започаткована президентом Польської Кіноакадемії Даріюшем Яблонським. Збірка благодійних внесків триватиме протягом цілого місяця у рамках різних українських акцій, тож сподіваємося на підтримку з боку публіки.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin