DagaDana_991

Львівський місяць: День 16

Суботня ніч у Вроцлаві – найдовша в тижні, і центр міста майже не засинає аж до ранкових дзвонів костелу Святого Миколая. У Львівському клубі також був довгий і добрий вечір – зустріч з Юрком Іздриком та концерт Dagadany зібрали максимум людей.

Previous Image
Next Image

Ранкова програма у суботу була присвячена МОНСТРАМ З ПЛАСТЕЛІНУ – Моніка Кучинецька зібрала ватагу дітлахів до створення різноманітних пластилінових персонажів, і захопила своєю забавою усіх.

О 18:00 розпочалася чергова подія літературної програми – презентація спільного проекту Юрія Іздрика та Євгенії Нестерович SUMMA, яку дуже іронічно і влучно модерував Марцін Ґачковський. Спочатку модератор розпитав Іздрика в стилі класичної літературної зустрічі про його творчість, а пізніше перейшли до розмови про новий проект, що зараз виходить в світ у вигляді книжки, а у майбутньому може мати продовження і у інших, мультимедійних жанрах. Також було чимало запитань з залу, частину з відповідей на які Іздрик відклав до окремої лекції у неділю.

Потому зал швидко заповнився по вінця, і навіть навстоячки вже ніде було втиснутися – польсько-український гурт DagaDana вже знаний у Вроцлаві і загалом у Польщі. Програма, яку презентували артисти цього разу, була справді сповнена натуральною красою, легкою весняною меланхолією і водночас – світлою радістю. Квіти, сонце і зелень лилися в зал, і знаходили емоційну відповідь у публіки.

 Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin