Otwarte miasto za wysokimi murami_6

Львівський місяць: день 15

Отож, 15 квітня – екватор Львівського місяця – а погода і далі аж ніяк не нагадувала весну. Але вже не вперше ситуацію рятувала дитяча радість і умілі українські майстри – Олена Костюк разом з дітками бавилися в таємні скарби. А ближче до вечора цей не дуже весняний день зігріли і добрі вдумливі дебати, і гарячий концерт етно-джазового гурту Shockolad.

Previous Image
Next Image

Вже о шостій розпочалася третя дискусія з програми ДІАЛОГ МІСТ – «Відкрите місто з високими мурами» за участі Віри Балдинюк, редакторки часопису КОРИДОР, журналістки та дослідниці, та Павела Кубіцького, соціолога та антрополога міста, під модеруванням Петра Якуба Ференського. Розмовляли про зовнішні бренди Львова, Вроцлава, Кракова та Києва, про те, як вони впливають на життя мешканців, і як відображаються на розвитку міст. Павел Кубіцький презентував чимало корисної і пізнавальної статистики стосовно Польщі, натомість Віра Балдинюк більше говорила про відчуття містян, їхнє ставлення і переживання міського простору на побутовому рівні, а також про міські культурні практики Києва, Львова, та інших українських міст.

Пізніше у клубі стало навіть тісно – на концерту гурту Shockolad з солісткою Евою Новель зібрався повен зал – аж не було місця для танців (хоч для багатьох і це не стало на заваді!). Запальна вокалістка розбудила публіку дуже швидко, і від денної дощової меланхолії не лишилося і сліду. І польські балади, і українські народні пісні у джазових аранжаціях зал підспівував і підтанцьовував, навіть сидячи на кріслах.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin