Засновники цієї творчої спільноти не лише вдало поширюють здобутки культури, а й вміють захопити глядачів та слухачів. Джерелом життєвої сили Антикабаре «Добрий Вечір» у Вроцлаві, про яке, власне, йде мова, є своєрідна рівновага між розумом та емоцією, роздумом і жартом, з якими гармонізують доречні монологи, мінілекції, пісні, скетчі, пантомімічні сценки, літературні конкурси.
11.04.2016 / понеділок / 19:00 / Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Вроцлав
Квитки: 25 злотих – квиток не гарантує сидячого місця, 35 злотих – гарантоване сидяче місце в рядахКвитки можна придбати в закладі Stary Klasztor, мережі магазинів Empik, Saturn i MediaMarkt, а також на сайтах: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl
резервація: bilety@o2.pl
Перевагою Антикабаре є взаємний потік енергії. Глядачі знаходяться на відстані витягнутої руки і активно беруть участь в дійстві. Тому ми наперед відкинули усілякі театральні зали. Поділ на сцену і глядацький зал, відділений рампою, спричинив би поділ на тих, хто прийшов щось показати, і тих, хто приймає претензійне положення: «ну то зараз покажіть нам», а це вбило би дух наших зустрічей. Тому ми шукали місце передусім в клубах, пабах, ресторанах.
Таким чином стирається поділ на сцену і глядацький зал. Усі є учасниками подій, всі їх співтворять. Дуже важливою є атмосфера – навіть якщо ми хочемо повторити будь-яку з наших програм в іншому просторі, це буде щось зовсім нове.
Ми хочемо бути вітальнею улюбленої тітки, в якій ви зустрінете найважливіші, найцікавіші, найбільш плодовиті творчо особистості Вроцлава. Тут, на сцені, виступають один за одним журналісти, актори, художники, музиканти, викладачі, науковці і всі соціально обдаровані люди.
Важко назвати кабаретистами професорів Яна Мьодка, Богуслава Павловського, доктора Богуслава Беднарка чи ректора Медичного Університету професора Марка Зєнтка. Однак саме їхні виступи найохочіше нагороджуються аплодисментами.
Що спільного між Антикабаре і Європейської столицею культури Вроцлав 2016? Насправді, дуже багато. Культура – це не тільки картина в музеї, концерт в Національному форумі музики, вистава в театрі. Культура, згідно з найпростішою дефініцією, завжди стоїть в опозиції до природи. Відтак все, що створила людина, стає культурою. Одним з виявів культури є спосіб проведення вільного часу. Любимо його проводити разом з публікою, отримуючи від цього задоволення, що виникає з прослуховування музики чи монологів.
Що спільного між Львовом і Антикабаре? Ми ще не знаємо. Шукаємо зв'язків і віримо в те, що вони існують. Антикабаре створюють вроцлав'яни. Вони обдаровують Львів особливою симпатією. Власне, до Вроцлава після Другої світової війни потрапило багато жителів Львова. Цей дух, хоч ми не відчуваємо його щодня, досі в нас жевріє.
Колись вроцлавський поет Роман Колаковський, шукаючи ідентичності сучасного Вроцлава, співав: "а Львів тепер для мене закордон". Скільки цього всього залишилось в наших думках і серцях? Як далеко нам до себе самих? Що нас може зблизити? А все ж сучасний Львів – це не лишень скансен, що залишився в пам'яті наших предків.
Квітень 2016 року, коли наше місто є Європейською столицею культури, ми присвятили Львову. Це хороша нагода, аби довідатись більше про нас самих та відживити спогади із живим, сучасним Львовом.
Окрім зустрічей з людьми мистецтва, культури, науки, маємо також за мету інтеграцію мистецьких середовищ. Від початку існування, завдячуючи вищезгаданій інтеграції середовищ, Антикабаре є своєрідним інкубатором нових ідей і мистецьких проектів. Митці, котрі познайомились завдяки Антикабаре, тепер разом створюють нові твори і вистави, записують пісні, диски, пишуть сценарії.
Share This: