warsztat Tomek Drozdek_1

ІНСТРУМЕНТИ СВІТУ – ТОМАШ ДРОЗДЕК

Показ і майстер-клас «Інструменти світу» – це музична подорож по континентах світу. Учасники ознайомляться з музичними інструментами з різних регіонів та культур; в практичній частині зустрічі буде можливість спробувати заграти на них, а також навчитися грати пісні, що виконуються за допомогою цих інструментів на концерті. Додатковою розвагою буде виготовлення учасниками музичного інструменту-сюрприза, який можна буде забрати з собою для подальшого вдосконалення своїх музичних вмінь.

Показ і майстер-клас по виготовленню музичного інструменту / 7-16 років

10.04.2016 / неділя

10:00 – діти віком 7-10 років

12:00 – діти і молодь 10-13 років

14:00 – діти і молодь віком 14-16 років

Вхід вільний / Кількість місць обмежена – попередній запис є обов'язковим:

Кількість місць на окремий майстер-клас: 15 осіб.

Проводить Томаш Дроздек.

T.ETNO (Томаш Дроздек) – музикант, композитор, перкусист, етно мультиінструменталіст, колекціонер рідкісних інструментів з різних сторін світу (на сьогоднішній момент має в своїй колекції близько 300). В своєму сольному музичному проекті поєднує звучання незвичних етнічних інструментів зі звуками електронної музики і технікою looping.

T.ETNO є результатом пошуку нетипового звучання. Розпочате деякий час тому «колекціонування звуків» привабило дуже багатим зібранням етнічних музичних інструментів, особливо таких, які можна було б віднести до категорії «дивні». Отримуючи нові музичні знахідки, я вчуся видобувати з них звуки, часто навіть такі, про які автор інструменту і не думав проектуючи його [принаймні, я так думаю]. У використанні таких звучань стає в нагоді краплина електроніки і техніки looping. – розповідає Томаш Дроздек.

 Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin