mongolka_okladka_meridian_druk-960x960

DAGADANA

Теплий вокал, обробка голосів наживо, акустичні баси перкусії та контрабасу, а також використання дитячих музичних інструментів - ось рецепт Dagadany для зачарування слухачів.

16.04.2016 / субота / час 20.00
ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ ПІД КЛЕПСИДРОЮ
Клуб Poczytanka, Przejście Garncarskie 2
Вхід вільний

Даґа Ґреґорович – вокал, електроніка
Дана Винницька – вокал, клавішні
Міколай Поспєшальський – вокал, контрабас
Бартош Назарук – перкусія

dagadana.pl

DAGADANA (ДаґаДана) - польсько-український квартет, який поєднує різні музичні стилі: джаз, фольк, електроніку. Гурт любить подорожувати, і вже концертував у Австрії, Бразилії, Болгарії, Китаї, Чехії, Індонезії, Франції, Малайзії, Марокко, Молдові, Німеччині, Польщі, Румунії, Сербії, Сингапурі, Словаччині, Швеції, Україні, Угорщині, Великобританії. Грають всюди, де можна знайти слухачів – у клубах,  в пустелі, у вугільній шахті, на плоту, в будинку своїх шанувальників. Надають перевагу камерним виступам, але не цураються і великих фестивалів, таких як Open'er Festival, Przystanek Woodstock, Sound of the Xity (Пекін), Фестиваль народів пустелі (Марокко), Ethno Jazz Festival, Bohemia Jazz Festival чи United Islands Festival (Чехія).

Їхня музика стирає кордони між народами, а також між публікою та артистами, доводячи, що чесність в музиці створює несамовиту містичну пригоду між людьми. Їхні повні гумору концерти відображають відкритість слов'янської культури, яку просуває колектив.

Даґа Ґреґорович - випускниця студій бардівської пісні імені Чеслава Нємана у Познані. Захоплюється обробкою голосу і вплетенням його у електронну музику. Співпрацювала на записах альбомів з Войтком Грабком, Томашем Ґвілінським та проектами Deus Meus i R.U.T.A. Разом з Войтком Грабком створила дует Degradazia.

Дана Винницька - випускниця відділу композиції у Львівській консерваторії, лауреатка стипендіальної програми Міністерства культури РП Gaude Polonia. Піврічне перебування на стипендії уможливило взаємне знайомство та роботу гурту над концертним репертуаром. Брала участь у гуртах ShokolaD, Babooshki, Afro Kolektyw. Виступає також у колективі Babooshki.

Міколай ПоспєшальськийBibuła-kopia-868x1024 - випускник джазового відділу Музичної Академії у Кракові. Брав участь у музичних проектах родини Поспєшальських. Співпрацював з колективами  Arką Noego, 2Tm2,3 та Bester Quartet.

Бартош Міколай Назарук - має чимало записів у найширшому діапазоні - від симфонічної музики, джазу, поп-музики, і до музичного авангарду. Як музикант концертував разом з Możdżer Enter Music Sekstet, Kayah i Transoriental Orchestra, Zakopower та багатьма іншими.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin