trubach

Українська Кінопрограма

Велика програма кінопоказів у центрі «Нові Горизонти» протягом квітня щодня, окрім понеділка, має на меті максимально повно презентувати українське кіно у різних його іпостасях. Програма містить українську кінокласику, яка увійшла до світової кіноскарбниці – Довженка та Параджанова.

Проте основний акцент зроблено на сучасне українське кіно. Серед показів – найтитулованіший український фільм «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, що має Гран-прі Тижня критики у Каннах та приз Європейської кіноакадемії. Ми покажемо перший кримськотатарський фільм «Хайтарма» про примусове виселення кримських татар, плануємо, що його представить режисер та виконавець головної ролі Ахтем Сеітаблаєв. У програму включено фільм «Гамер» Олега Сенцова, засудженого у Росії до 20 років ув’язнення за сфабрикованими звинуваченнями у тероризмі.

Також програма містить твори кінооб’єднання «Вавилон 13». Вони знімали на Майдані у Києві та у Криму, а зараз знімають на сході України, поєднуючи у своїх творах публіцистику та документальне кіно.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin