Ніч української поезії і музики NON STOP

Ніч української поезії і музики NON STOP

22 квітня 2016

Формат події походить з львівської традиції нічних літературних читань, що була започаткована у Львові письменником і перекладачем Юрком Покальчуком 11 років тому. Ця акція є однією з найбільш популярних та велелюдних подій Львівського Форуму видавців. Під час мультимедійного поетично-музичного перфомансу молоді поети за підтримки українських DJ-їв - формації з Тернополя SUBPRODUKT - запрезентують свої вірші з антології «Листи з України».

Антологія у польському та англійському варіантах готується спеціально до Європейської столиці культури у Вроцлаві 2016. Це буде комплексних огляд найновішої української поезії, створеної та опублікованої у переломний момент останніх змін в Україні. Як погранична дата визначено 30 листопада 2013 року – день, коли сили «Беркуту» брутальною силою розігнали мирний протест на Майдані Незалежності в Києві. Події 30/11 призвели до динамічного розвитку і значного розширення громадських рухів і перетворили протест у правдиву всеукраїнську Революцію Гідності. У антології знайдете переклади віршів понад п’ятдесяти сучасних українських поетів. Назва антології – це своєрідна відповідь на книгу Юрія Андруховича «Листи в Україну» – вірші-листи, писані з Москви до міфічного українського приятеля і повні мрій про вільну Україну.

Вроцлавська Ніч української поезії і музики NON STOP, реалізована у рамках Львівського місяця буде також подією-партнером у часі інавгурації Вроцлава як Світової столиці книжки ЮНЕСКО. Львів наприкінці 2015 року увійшов до мережі Креативних Міст ЮНЕСКО як Місто Літератури ЮНЕСКО.Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin