Braty1

Брати. Остання сповідь

Глибоко зворушлива картина, що зображає силу любові і ненависті двох ворогуючих братів-гуцулів, які не розмовляють між собою протягом 40 років і бажають один одному смерті. Кінодебют української режисерки Вікторії Трофименко за мотивами роману шведського письменника Торгні Ліндгрена.

22.04.2016 / п'ятниця / час 20.00

Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21

Вхід вільний

Україна 2013, 120 хв.
режисер: Вікторія Трофименко
сценарій: Вікторія Трофименко
оператор: Ярослав Пілунський
монтаж: Тетяна Ходаківська
музика: Святослав Луньов
у головних ролях: Наталія Половинка, Віктор Демерташ, Олег Мосійчук, Роман Луцький, Микола Береза
продюсери: Максим Асадчий, Ігор Савиченко, Вікторія Трофіменко
виробництво: Pronto Film
нагороди: Московський міжнародний кінофестиваль – приз журі, нагорода за найкращу жіночу роль; Румунський міжнародний кінофестиваль – за найкращий дебют.

Десь високо, на вершинах Карпат, в гуцульському селі  живуть двоє братів. Вони мешкають поряд, однак їх розділяє звивиста та заплутана історія розчарувань, образ, сварок та суперництва. Одного дня до них потрапляє письменниця, яка стає сповідницею їхніх думок та печалей. Цій жінці брати відверто розповідають про своє спільне життя та важкі відносини. З дитинства вони мусили ділитися всім: мамою, іграшками, жінкою, сином (невідомо, хто з них є батьком, тому виховували його разом). Навіть на смертельному ложі вони не можуть один одному пробачити – незважаючи на прогресію хвороб, кожен з них щосили хоче пережити іншого. Цей фільм – психологічна драма, наповнена контрастами та символами. Брати – два полюси, сонце і місяць, вогонь та вода, день і ніч, Україна та Росія. Не дивлячись на величезні відмінності, їх завжди об'єднують і змушують до співіснування. Драма знімалася в реаліях життя гуцулів. Дебютний проект Вікторії Трофименко. Сценарій, також її авторства, ґрунтується на романі «Джмелиний мед» шведа Торгні Ліндгрена.

Вікторія Трофименко
Український режисер, сценарист і продюсер. Закінчила акторський факультет в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Як акторка дебютувала у фільмі «Моя бабуся — Фані Каплан». Трофименко остаточно вибрала іншу кар’єрну стежку – режисерську. В 2013 році створила свій перший художній фільм «Брати. Остання сповідь», який брав участь у понад 20 міжнародних фестивалях, здобуваючи численні нагороди і викликаючи бурхливу дискусію серед критиків.

Фільмографія:
2013 – Брати. Остання сповідь / Brothers. The Final ConfessionShare This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin