atm

АтмАсфера

Етно, яке поєднує народні мелодії з усього світу. Українські та англійські тексти у поєднанні з мантрами на санскриті. «World music – World Peace» – ідея, котру гурт намагається донести публіці в кожній своїй композиції.

01.05.2016 / неділя / час 20:00

ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ ПІД КЛЕПСИДРОЮ

Klub Proza, Przejście Garncarskie 2, Wrocław

Вхід вільний

Анастасія Яремчук (Ямуна) – флейта, вокал

Юлія Яремчук (Калінді) – клавіші, вокал

Андрій Черкасов (Джанардана) – бас-гітара, вокал

Сергій Свірський – електрогітара

Денис Білодід – акустична гітара, домбра

Тімур Ґоґітідзе – барабани, дарабука

http://www.atmasfera.com/

АтмАсфера – непересічне явище на музичній сцені: гурт постійно розвиває нові формати, звучання та інструменти, а тому кожен їх концерт – це неповторне дійство, якому артисти віддаються цілковито. Це створює атмосферу повного порозуміння між публікою та артистами.

Це world music й indie звучання з живою арфою, флейтою, мандоліною, фісгармонією, елементами електроніки й упізнаваними оксамитовими вокалами Калінді та Ямуни. Унікальність гуртові надають тексти – древні мантри на санскриті – найстарішій мові, відомій людству. Музиканти підкорюють глядачів не лише музикою та стилем, а й ідеєю гуманізму. «World music – World Peace» – ідея, котру гурт намагається донести публіці в кожній своїй композиції.

АтмАсфера представляла українську музику на таких іменитих фестивалях, як Global Battle of the Bands, Przystanek Woodstock, Must Be MUSIС, Moldejazz і NGPrix, EUROPA-Fest та ін.

2016 року АтмАсфера презентує новий альбом «Mantra Diving», який стане ковтком свіжого повітря для жителів великих міст. Співаючи мантри, глядач зможе піднестись над буденністю й тривогами, а чуттєві мелодії огортатимуть, створюючи незабутню атмосферу спокою та невагомості.

 Share This:

facebooktwittergoogle_pluslinkedin