Kontakt

KONTAKT

Rafał Koziński / PL

koordynator Miesiąca Lwowskiego / PL

rafal.kozinski@wroclaw2016.pl

Markiyan Ivashchyshyn / UA

koordynator Miesiąca Lwowskiego / UA

dzygamarek@gmail.com

+ 38 0503172099

Produkcja / PL:

 

Maria Artemiuk / uliczka lwowska

maria.artemiuk@wroclaw2016.pl

+48 509 468 557

 

Olga Chrebor / muzyka, literatura, debaty

olga.chrebor@wroclaw2016.pl

+48 609 734 044

 

Agata Sakowicz / kino

agata.transkultura@gmail.com

+48 535 157 442

 

Zbigniew Sobczuk / oprowadzenia kuratorskie

z.sobczuk@gmail.com

 

Ewelina Sochacka / logistyka artystów, wolontariat

ewelina.sochacka@wroclaw2016.pl

+48 696 392 972

 

Produkcja / UA:

 

Vlodko Kaufman / sztuki wizualne

rybokur@gmail.com

 

 

Lida Savchenko Duda / sztuki wizualne

li.jduda@gmail.com

 

 

Kateryna Slipchenko / kino

kslipchenko65@gmail.com

 

 

Grigory Semenchuk / literatura

semen4uk@gmail.com

 

Zoriana Rybchynska / debaty

zoroleh@gmail.com

 

 

Kontakt dla mediów / PL:

 

Olga Chrebor

olga.chrebor@wroclaw2016.pl

+48 609 734 044

Kontakt dla mediów / UA:

 

Evgeniia Nesterovych

e.nesterovych@gmail.com

+ 38 050 3703826